סקירה מקיפה: קורס שוק ההון של ביג שוט

שוק המניות הוא אחד הסקטורים המובילים שבהם יש הרבה אפשרויות עבודה.
הביקוש לאנשי מקצוע בבורסה עולה וצפוי להניב שפע של אפשרויות עבודה בשנים הקרובות. על מנת להצטיין בתחום זה יש להיות מאומן ומנוסה. זו הסיבה שחשוב לקבל השכלה מהמוסדות הטובים ביותר. תכנית ההכשרה של ביג שוט היא המקום הטוב ביותר לאנשים שמעוניינים לקבל ידע מקצועי על שוק ההון.

מי יכול להירשם לקורסים של ביג שוט על שוק ההון?

 • כל מי שרוצה לסחור בבורסה כדי לקבל הכנסה נוספת. 
 • אנשים שמפסידים כסף בבורסה.
 • סוחרים בבורסה שמעוניינים לקבל ידע נוסף בתחום. 
 • אנשים שרוצים להיות סוחרים מקצועיים בבורסה או יועצי השקעות.
 • חיילים משוחררים שמחפשים כיוון לקריירה עתידית. 
 •  גמלאים או עקרות בית שרוצים להרוויח הכנסה נוספת.

למה כדאי ללמוד על סחר במניות?

הבורסה מספקת למשקיעים כמה יתרונות ומספקת להם אופציה לטיפול קל בכספם. שני היתרונות המרכזיים של סחר במניות הם:

 • רווח יעיל

היכולת של שוק ההון לייצר רווחים היא המרכיב המהותי ביותר בהשקעה ישירה. שווקי המניות נוטים לעלות במשך הזמן. השקעה בחברות עם דפוס צמיחה עקבי והגדלת הרווחים בכל רבעון, או השקעה בענפים התורמים לצמיחה הכלכלית במדינה, יביאו לכך שתרחיב את עושרך בהתמדה ותגדיל את ערך ההשקעה שלך לאורך זמן.

 • נזילות כספית

מניות נחשבות לנכסים נזילים מאחר וניתן להמיר אותן בקלות במזומן ולהעלות מספר רב של רוכשים בכל זמן נתון. אי אפשר לומר אותו דבר לגבי כל הנכסים; חלקם, כמו נדל"ן, קשים למכירה מיידית. זה יכול לקחת חודשים עד שתחזיר את ההשקעה הביתית שלך. עם זאת, זה הרבה יותר פשוט במקרה של מניות.

מהם הקורסים שמציעה ביג שוט?

ישנם מספר סוגים של קורסים שביג שוט מציעה, שמתאימים לצרכים ולאנשים שונים:

 1. תכנית הכשרה No Risk

זוהי אחת התכניות של ביג שוט, אשר מאפשרת למידה תיאורטית מקצועית לצד למידה פרקטית, עם תיק מסחר שמסופק על ידי ביג שוט על סך 33 אלף ₪. התכנית מספקת את כל הידע המקצועי הנדרש, וכן מעניקה מיומנויות מעשיות בעת המסחר האקטיבי במניות במהלכה. 

 1. תכנית Financial Analyst

זוהי תכנית ההכשרה המקיפה ביותר של ביג שוט, אשר כוללת גם היא התנסות מעשית עם תיק מסחר בסך 33 אלף ₪. תכנית זו מתאימה לחיילים משוחררים אשר מעוניינים להתחיל קריירה בשוק ההון. כל הלימודים מתקיימים פיזית בכיתות וכוללים מפגשים עם סוחרים מובילים בתחומם. 

 1. תכנית אופציות ונגזרים פיננסיים

זוהי תכנית הכשרה מקצועית שמעניקה למשתתפים ידע על אסטרטגיות השקעה שונות, אשר מתאימות למצבים שונים של השוק וסוגי מסחר שונים. ההכשרה מלמדת את המשתתפים איך להתמודד עם תנודתיות גבוהה ולהימנע מנפילות כלכליות משמעותיות. כמו כן, התכנית מלמדת על אופציות, מה זה עוזר, איך סוחרים בהם ומדוע זו שיטת מסחר חשובה במיוחד. 

 1. תכנית מטבעות קריפטוגרפיים

תכנית הכשרה זו מתמקדת בנושא של מטבעות קריפטו, התחום העולה והמתפתח של השנים האחרונות. התכנית תלמד את המשתתפים איך לסחור במטבעות אלו, ממה כדאי להיזהר בתהליך, איך לזהות את המטבע הבא וכיצד ניתן להגיע לרווחים משמעותיים. זו תכנית קצרה וממוקדת של 7 שעות אשר תעניק את כל הידע הנדרש. 

מה היתרונות שמעניקים הקורסים של ביג שוט?

ישנם סוגים שונים של שווקי מניות וישנן שפע הזדמנויות במגזר זה לאנשים המחפשים לבנות קריירה או להרוויח הכנסה נוספת. כל מי שמתעניין במסחר יכול ללמוד על התחום בקלות ולהצטיין.

הקורסים מעוצבים בצורה כזו שקל מאוד לכל המשתתפים בהם ללמוד ולצמוח. ישנן תוכניות המתקיימות באופן מקוון לצד כאלו שמתקיימות באופן פרונטלי, כך שכל אחד יכול למצוא את הדרך המתאימה עבורו ללמידה. 

היתרונות העיקריים של ביצוע קורס מקצועי על שוק ההון טמונים שידע שהמשתתפים בהם רוכשים במהלכם:

 • המשתתפים לומדים להציב מטרות של השקעה מתוכננת כראוי.
 • הם לומדים על הרעיון הבסיסי, הכללים והחוקים של עולם המניות. 
 • המשתתפים לומדים את האסטרטגיות והטקטיקות להפחתת גורמי הסיכון בעת סחר במניות, ואת הדרך הנכונה להשקיע מעט ולקבל יותר.
 • המשתתפים לומדים על שיטות השקעה שונות וכיצד לקבל החלטות נכונות בנוגע להשקעה.
 • המשתתפים לומדים איך לגבש תיק מסחר טוב ורווחי. 
 • המשתתפים רוכשים ידע ממומחים בתחום הפיננסי ויוצרים קשרים בעת הקורס עם מקצוענים בשוק ההון. 
 • ישנן אפשרויות תעסוקה בשוק ההון, כך שככל הנראה משתתפי הקורס לא יתקעו ללא עבודה. 

לסיכום

הבורסה מושכת מיליוני אנשים מכל רחבי העולם. אנשים עם הכשרה מתאימה יכולים להצליח בקלות ובמהירות בעולם שוק ההון. אם אתם רוצים קריירה בתחום, כדאי לכם ללמוד מהטובים ביותר – ביג שוט. הקורסים שלנו מתאימים במיוחד לחיילים משוחררים, או לכל אדם אחר שמעוניין להרחיב את היכולות המקצועיות שלו וללמוד עוד על שוק ההון. הצטרפו אלינו והתחילו את הקריירה שלכם בשוק ההון. 

למידע נוסף:
* קורס שוק ההון של ביג שוט
* ביג שוט באתר גלובס

תוכן עניינים

Table of Contents

המלצות קריאה