להשקיע כסף קטן

אפשרויות בטוחות נוספות להגדלת הכסף כוללות חיסכון בכלי השקעה וחסכון נזילים יותר, כגון חשבונות חיסכון ותקליטורים בריבית גבוהה. אלה אינם מציעים תשואות כמו חשבון החיסכון הבנקאי הרגיל שלך, אך הם הופכים את הכסף שלך לנגיש יותר בטווח הקצר.

לדוגמה, מהרגע שאתה מתחיל להרוויח כסף, אתה יכול להכניס 50 דולר לחודש לחשבון השקעה. אתה יכול לצבור הון על ידי הכנסת כסף בקרנות השקעה באופן מיידי.

עם מעט כסף

ישנן מספר דרכים להשקיע את חסכונותיך ברווחיות. השקעה של סכומי כסף קטנים באופן קבוע עדיפה בהרבה על השקעה של סכומים חד פעמיים גדולים בבת אחת. ככל שתתחיל להשקיע מוקדם יותר, כך ייטב, כי לא משנה כמה מעט כסף יש לך, תרומות קבועות בנות עושר לאורך זמן.

ברגע שיש לך כסף להתחיל להשקיע, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתחיל להכניס את המשכורות לתוכנית פנסיה. לאחר מכן תוכל להפקיד סכומים קטנים לחשבונך בכל משכורת המשכורת ולהתחיל להשקיע בסוגי ההשקעות שההון הזמין שלך מאפשר בפנסיה.

אסטרטגיה טובה היא לפתוח חשבון חיסכון או קרן שוק כספים להשקעות עתידיות. אתה יכול להמשיך להכניס את רוב הכסף לחשבון השוטף שלך כדי לשלם את יוקר המחיה, אך מעט יזרום גם לחשבון החיסכון בשוק הכסף ולהשקעות עתידיות.

היתרון של הבנקים הוא שאתה יכול להפקיד קצת כסף לחשבון חיסכון ולהרוויח ריבית קטנה ללא סיכון של הפסד. המציאות היא שחסכון בחשבון חיסכון בעל ריבית גבוהה הוא סוג של השקעה, ותתקשה למצוא דרך קלה יותר לעשות זאת.

ישנם סוגים רבים ושונים של השקעות שתוכל לבצע כפי שתיארנו בפרק האחרון

ולא כל סוגי ההשקעות מתאימים לסכומי כסף קטנים. האפשרויות הפופולריות ביותר הן השקעה בבורסה ובנדל"ן, אך ניתן גם להשקיע מעט כסף בפעילויות אלטרנטיביות. אני מציע שבכל סכום כסף שתוכל לחסוך, תתחיל לבנות תיק השקעות אמיתי.

ישנן דרכים רבות להשקיע סכומי כסף קטנים וליצור הכנסה פסיבית

מאפליקציות השקעה וחשבונות חיסכון ועד להקמת חשבונות פרישה ותקצוב, ישנן דרכים רבות להתחיל עם מעט כסף. להלן מספר דרכים בהן תוכל להשקיע סכום כסף קטן שיעזור לך להתחיל לבנות עושר.

הודות לשירותים שאינם דורשים השקעה מינימלית

לא גובים עמלות ומציעים דרך לרכוש מניות בשברים, אתה יכול להתחיל להשקיע עם מעט מאוד כסף. חלק מהפלטפורמות מאפשרות לך להשקיע שברים ממניות בודדות תמורת דולר בלבד. או שתוכל להשקיע סכומי כסף קטנים בבת אחת באמצעות תיווך מקוון או אפליקציית השקעה.

רכישת מספר קטן של מניות לעסקה היא דרך בעלות נמוכה להשקיע במניות בעלות נמוכה ותעודות סל המועדפות עליך עם כמה שפחות השקעה ראשונית.

אפליקציית החיסכון והשקעה של Terma Digit מאפשרת לך לחסוך את עודף המזומנים שלך ולהשתמש בה להשקעה ב- IRA

אתה יכול להתחיל עם השקעה של 100 $ בלבד, אבל זו גם אופציה מצוינת אם אתה רוצה להימנע מעמלות גבוהות ותהיה לך גישה נוחה לכסף שלך. השילוב של מיקרו -חיסכון, אפליקציות למיקרו -השקעות כגון סטש השקעה ושיפור לא רק משקיע את הכסף עבורך, אלא גם מקל על צבירת כסף כשהם מנחים אותך בתהליך בחירת ההשקעות המתאימות לתיק ההשקעות שלך.

לבנק יש גם אפליקציית השקעות משלו, Ally Invest, והיא מצוינת למשקיעים חדשים עם סכומי כסף קטנים. Ally הוא חשבון חיסכון איכותי ותשואה גבוהה המאפשר לך להפקיד ולמשוך כסף באמצעות האפליקציה.

חלק מהפלטפורמות והאפליקציות עשויות להיות טובות יותר עבורך מאשר אחרות לקראת כמות הכסף שאתה יכול להרשות לעצמך

והמטרות הפיננסיות האישיות שלך וסובלנות הסיכון. במאמר זה תוכלו למצוא טיפים כיצד להתחיל להשקיע כסף קטן ואת האפשרויות הטובות ביותר להתחלת העבודה.

ההבדל העיקרי בין תעודות סל וקרנות מדדים שאינן כוללות השקעה מינימלית

הוא שתעודות סל נסחרות מדי יום, כך שהמשקיעים יוכלו לרכוש אותן בכל מחיר מניה, גם אם המניות משתנות. תיווך מקוון הוא ציבורי, אינו דורש פרטי חשבון ואינו גובה עמלה, המאפשר לכל אחד להשקיע במניות של אלפי מניות או תעודות סל. לכל פלטפורמה יש יתרונות וחסרונות, אבל זו דרך מצוינת להשקיע קצת כסף ולגוון את הנכסים שלכם, במיוחד אם הנכסים שלכם אינם מתואמים עם תנועות הבורסה.

זו ידועה כתוכנית 'טפטוף' ומאפשרת לך להשקיע סכום כסף קטן במניות או בחברות המשלמות דיבידנדים

לאנשים רבים לוקח שנים לחסוך את הכסף שהם יכולים להשקיע לראשונה השנה על ידי רכישת קרן אחת. כיום נעלמו חסמי הכניסה והרסו חברות ושירותים שהפכו את הייעוד שלהם לספק הזדמנויות השקעה לכולם, אפילו למתחילים, כך שאפשר להשתמש גם בכמויות קטנות.

תוכן עניינים

Table of Contents

המלצות קריאה