במה כדאי להשקיע

קרנות השקעה מורכבות ממאגר כסף שנאסף על ידי משקיעים מרובים וניתן להשקיע בהרבה דברים שונים, כולל מניות, אגרות חוב ונכסים אחרים. נאמנויות השקעה בנדל"ן (REIT) דומות לקרנות נאמנות בכך שהן לוקחות כסף ממשקיעים רבים ומשקיעות אותו באוסף של נדל"ן מניב.

קרן

היא מאגר מכשירים המנוהל על ידי מנהל השקעות המאפשר למשקיעים להשקיע במניות, אגרות חוב, מניות מועדפות או סחורות. הדרך הקלה ביותר להפיץ את השקעותיך על פני סוגים שונים של נכסים היא השקעה בקרנות נאמנות וקרנות נסחרות (ETF), שכן אלה מכילות מספר רב של מניות והשקעות אחרות ולכן הן מגוונות יותר ממניה אחת. כספים אלה מאפשרים לך להשקיע תיק רחב של מניות או אגרות חוב בעסקה אחת, במקום לסחור בעצמך.

קרנות נאמנות מאפשרות לך להשקיע באלפי חברות ולהחזיק במגוון רחב של איגרות חוב והן יכולות לתדלק את החיסכון הפנסיוני שלך במשך עשרות שנים

מכיוון שניתן לרכוש כספי השקעה באמצעות חשבון תיווך, ניתן לחסוך כסף בעמלות מסחר על ידי רכישת כספים מקרנות נאמנות ולא מחברות בהן אתם משקיעים. קרנות השקעה בחובות משקיעות בניירות ערך בריבית קבועה כגון איגרות חוב קונצרניות, אגרות חוב ממשלתיות, אגרות חוב ממשלתיות, ניירות ערך מסחריים ומכשירי שוק כספים אחרים, אך אינן נטולות סיכון.

סוגים שונים של כלי השקעה כגון מניות

אג"ח, קרנות נאמנות ונדל"ן נושאים סיכונים ותשואות שונים. למרות שישנן אפשרויות השקעה רבות, ישנן אפשרויות בטוחות כגון דיסקים ושווקי כסף, אופציות בסיכון בינוני כגון אגרות חוב קונצרניות ואופציות בסיכון גבוה כמו קרנות מדד מניות. הודים רבים משקיעים בסוגים של נכסים לא פיננסיים כגון זהב פיזי או נדל"ן, אז תסתכל על 10 אפשרויות ההשקעה האלה עבור הודים שרוצים לחסוך למטרות פיננסיות. השקעה במניות אינה מתאימה לכולם מכיוון שהיא מחלקת נכסים תנודתית ללא תשואה מובטחת.

עדיף קודם כל להשקיע בקרנות הנסחרות בבורסה

במקום במניות או אג"ח בודדות, כדי להרטיב את הרגליים. השקעה בקרנות מדד היא גישה פסיבית בהשוואה לרכישת מניות בודדות. קרנות לטווח קצר להשקעה מתגמלות את המשקיעים עם תשואות גבוהות יותר מאשר קרנות האג"ח הממשלתיות והעירוניות.

אם יש לך יעדים פיננסיים ואופק זמן ארוך

סביר להניח שתרוויח יותר כסף בהשקעה בסוגי נכסי סיכון גבוהים יותר כמו מניות ואיגרות חוב במקום להגביל את השקעותיך לנכסי סיכון נמוכים יותר כמו מזומנים או שווים. לאורך אופק זמן ארוך יותר אתה אמור להיות מסוגל להשקיע ולהחזיק במניות ובקרנות הון למשך שלוש עד חמש שנים לפחות. אפילו בשנות השבעים כל אחד צריך להחזיק במניות כדי לצמוח, אך כשהממוצע לאמריקאי יגיע לגיל 70, עליו להגן על הנכסים הדרושים לו במשך חמש השנים הקרובות, בין אם על ידי השקעה באג"ח או החזקת מזומנים.

בשעה קצה הסיכון הנמוך של הספקטרום הם נכסים בסיסיים כגון תקליטורים (Cs), אגרות חוב וניירות ערך בריבית קבועה; בקצה הסיכון הגבוה נמצאים מניות והון שנחשבות למסוכנות ביותר.

תאריך יעד הכספים נוצרו על ידי Investment Pro ומיועדים להשקעה בקבוצה מגוונת של קרנות נאמנות עם תמהיל של מניות אמריקאיות ובינלאומיות ואיגרות חוב כפי שתיארנו לעיל בשמך

קרן אינדקס, או קרן אינדקס שוק המניות הכולל של שוואב יכולים להשקיע בכל שוק המניות האמריקאי; אלה רק שלוש מהאפשרויות הרבות. אם תשקיע באמצעות תיווך, לא תתקשה למצוא קרן שוק מניות בסך הכל בארה"ב, קרן בינלאומית. או סך כל קרן שוק האג"ח האמריקאית.

אתה יכול לקנות דברים כמו מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות, פנסיה, חשבונות השקעה, 401 (k), IRAs וחשבונות תיווך. תוכל גם להשקיע את כספך במניות ובאגרות חוב בודדות, תעודות סל ונאמנות להשקעות.

אם אתה מרוויח יותר כסף

אולי כדאי להשקיע את הזמן הדרוש להבנת מניות, תעשיות ספציפיות והיתרונות הפוטנציאליים של מוצרים בנקאיים גדולים כגון תקליטורים. אם אין לך זמן או נטייה לערוך מחקר מסוג זה או שפשוט אינך רוצה להסתכן בכספיך על ידי השקעה בנכס חברה יחיד, השקעה בקרנות מגוונות היא ההימור הטוב ביותר שלך.

קרן המדדים S & P 500 היא בחירה טובה למשקיעי מניות שמחפשים השקעה מגוונת שלפחות שלוש עד חמש שנים נשארת מושקעת. אבל קרנות S&P 500 הן אחת הדרכים המסוכנות ביותר להשקיע במניות, מכיוון שהן מורכבות מהחברות המובילות בשווקים.

בפרק זה נעזור לך להחליט היכן להשקיע וכיצד לחלק את כספך בין מניות לאגרות חוב

כמו גם להראות לך כיצד לבחור השקעות מסוימות. חשוב לציין כי ללא קשר לסוג ההשקעה שאנו מכסים, הבורסה היא מקום טוב להשקיע סכומי כסף קטנים לתשואות גדולות. משקיעים מצליחים משקיעים במניות מכיוון שהם יכולים להשיג תשואות טובות יותר מצורות השקעה אחרות.

אם אתה רוצה להשקיע אבל לא הלכת לבד, הציבור מציע לשוק המניות קהילת משקיעים חברתיים שבה תוכל להשתמש בחוכמה הקולקטיבית של משקיעים אחרים כדי לראות באילו חברות אחרים משקיעים ובאילו מניות מבצעים ביצועים נו.

תוכן עניינים

Table of Contents

המלצות קריאה