במה כדאי להשקיע כסף היום

קרנות השקעה הן סוג של קרן השקעות המנוהלת על ידי מנהל כספים ששמים את כספכם כדי שתקבלו את התשואה הטובה ביותר. קרנות שוק הכסף הן מוצרי השקעה שאסור לבלבל אותם עם חשבונות שוק הכסף או הפקדות בנקאיות הדומות לחשבונות חיסכון. כאשר אתה משקיע בקרן שוק כסף אתה קונה בכסף שלך אוסף של איגרות חוב ממשלתיות, בנקאיות או תאגידיות לטווח קצר.

הכסף שאתה משקיע במניות ובאגרות חוב עוזר לחברות ולממשלות לצמוח וזה מרוויח לך בינתיים ריבית מורכבת

לא רק שאתה מקבל תשואה נהדרת, אלא שאתה גם חוסך כסף בעלויות עתידיות, שיכולות לשפר את המצב הכלכלי הכללי שלך. המשקיעים האמריקאים מרגישים בנוח להשקיע בבורסה, והשקעה לטווח ארוך היא אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת.

החוכמה המקובלת

היא שמשקיעים מבוגרים המתקרבים לגיל פרישה צריכים להפחית את הסיכון שלהם על ידי העברת השקעותיהם ממניות לאגרות חוב. אבל אתה צריך לדעת אם השקעה בבורסה היא הגיונית לשגשוג מתמשך, והאם השקעה בשוק עם משמעת וסבלנות לאורך עשרות שנים היא הדרך הטובה ביותר לבנות עושר, אומרים מומחים פיננסיים. המשמעות היא שאתה צריך השקעות בטוחות כמו חשבונות חיסכון, תקליטורים ואיגרות חוב.

למשל

אם אינך רוצה לקחת סיכון רב, תוכל להשקיע בקרנות נאמנות או אגרות חוב המציעות תשואות אמינות ויציבות. קרנות שוק כספים והשקעות שאינן מצפות לתשואות גבוהות חשופות לסיכון גבוה יותר מהשקעות אחרות בדף זה. השקעה בבורסה ובניירות ערך אחרים עם תשואות תנודתיות קשות עוד יותר.

קרנות השקעה מורכבות ממאגר כסף שגויס על ידי משקיעים מרובים שניתן להשקיע בהרבה דברים שונים

כולל מניות, אגרות חוב ונכסים אחרים. חלק מהמשקיעים משתמשים בכספי שוק הכסף כדי להחזיק חלק מהתיקים שלהם בנכסים בטוחים כגון מניות או כספי "הקדש" המיועדים להשקעות עתידיות. לתיק מגוון יותר, אתה יכול להשקיע במניות, קרנות הנסחרות בבורסה (תעודות סל) או אגרות חוב.

ישנן אפשרויות השקעה רבות

אופציות בטוחות כמו דיסקים וחשבונות שוקי כסף, אופציות בסיכון בינוני כגון אגרות חוב קונצרניות וסיכונים גבוהים-בחירות כגון קרנות מדדי מניות. הדרך הקלה ביותר להשקיע באוסף גדול של מניות או אגרות חוב היא ללא צורך לרכוש אותן ישירות. תעודות סל הן קרנות נאמנות המורכבות ממניות סחורות ואגרות חוב הנסחרות בבורסה.

קרנות בעלות השקעה לטווח קצר מתגמלות את המשקיעים עם תשואות גבוהות יותר מממשלות ואגרות חוב עירוניות

אתה יכול להשקיע בחברה על ידי רכישת מניותיה, אך רכישת אג"ח קונצרניות אינה נותנת לך בעלות על החברה. למניות יש יתרון להרוויח יותר כסף, אך הן מסוכנות יותר מאגרות חוב, מכיוון שמניית חברה יכולה לאבד ערך אם משהו משתבש.

לדברי פרננדז

משקיעים צעירים ששורדים את העליות והירידות של השווקים צריכים להשקיע את כל התיק שלהם בקרנות מניות בשלבים המוקדמים. קרנות מדד מתאימות יותר למשקיעים צעירים וארוכי טווח, שיכולים למקד חלק גדול יותר מהתיקים שלהם בתשואות מקרנות מניות ולא בנכסים שמרניים יותר כמו אגרות חוב. קרנות מדד S & P 500 הן בחירה טובה עבור משקיעי מניות המחפשים השקעות מגוונות שיכולות להישאר מושקעות שלוש עד חמש שנים.

קרן S&P 500

היא אחת הדרכים המסוכנות ביותר להשקיע במניות מכיוון שהיא מורכבת מהחברות המובילות בשווקים. קרנות מדד משקיעות את עצמן, וזו גישה פסיבית יותר מרכישת מניות בודדות. במילים אחרות, אתה יכול לפתוח רוט IRA עם המלצה להשקיע בקרנות נאמנות, תעודות סל או אגרות חוב.

אתה יכול לבחור אם ברצונך להשקיע את הכסף בחשבון עם מניות בודדות

איגרות חוב, תעודות סל, קרנות נאמנות וכו '. זמן כך שתוכל לתרום כאשר השוק שווה יותר משווי ההשקעה. חשבונות חיסכון מקוונים חשבונות עו"ש מקוונים יכולים לשמש השקעה לטווח קצר לצרכים מסוימים.

חשבונות שוק הכסף מבוססים על יתרת החשבון שלך ולא על כמה זמן השקעת את כספך

חשבונות ברוקרים הם חשבונות החייבים במס שניתן להשתמש בהם כדי להשקיע בקרנות נאמנות, מניות ואיגרות חוב. אם אתה רוצה להשקיע במניות, אגרות חוב או קרנות אתה צריך חשבון עם מתווך.

ערך עתידי חשוב למשקיעים ולמתכננים פיננסיים מכיוון שהם משתמשים בו

כדי להעריך כמה תהיה השקעה היום בעתיד. אם אתה מרוויח יותר כסף, אולי כדאי להשקיע זמן הדורש הבנה של מניה מסוימת או תעשייה מסוימת והיתרונות הפוטנציאליים של מוצר בנקאי גדול כגון תקליטור. גם אם לכולם יש מניות בשנות השבעים לחייהם, אמריקאים ממוצעים מעל גיל 70 צריכים להגן על הנכסים שהם צריכים על ידי השקעה באגרות חוב או החזקת מזומנים לחמש השנים הבאות.

תוכן עניינים

Table of Contents

המלצות קריאה