איפה כדאי להשקיע

קרנות נאמנות הן קרנות הנסחרות בבורסה המאפשרות לך להשקיע בתיק רחב של מניות ואיגרות חוב בעסקה אחת, במקום לסחור בהן בעצמך. קרנות הון וקרנות איגרות חוב מאפשרות לך לצבור כסף עם משקיעים אחרים לרכישת מניות בתיק אגרות חוב. משקיעים יכולים גם להשתמש בכספי שוק הכסף כדי להחזיק חלק מתיק ההשקעות שלהם בהשקעה בטוחה כגון מניות או כספי "הקדש" המיועדים להשקעות עתידיות.

תנודתיות המדד של חשבונות השקעה פירושה שעדיף למקם את הכסף הדרוש למטרות פיננסיות לטווח קצר בחשבון חיסכון או בנכסים נזילים אחרים ולהעריכו

למטרות לטווח קצר, עליך לקחת את הסיכון הנמוך ביותר האפשרי, אך אתה רוצה להיות בטוח שיש לך כסף בחזרה בשלב כלשהו לא משנה לאן ערך ההשקעה יגיע לטווח הקצר. לטווח ארוך, אתה יכול להתגבר על תנודות לטווח קצר בחשבון ההשקעה שלך כדי להשיג תשואות גבוהות יותר על ידי השקעה במניות, אגרות חוב וסחורות.

ישנן אפשרויות השקעה רבות

אופציות בטוחות כגון דיסקים וחשבונות שוקי כסף, אופציות בסיכון בינוני כגון אגרות חוב קונצרניות ובחירות בסיכון גבוה כגון קרנות מדדי מניות. מבין כל אפשרויות ההשקעה הזמינות, השקעה בבורסה מציעה את פוטנציאל התשואה הגדול ביותר מכיוון שאינך מוציא את כספיך במניות ומצפה לתשואה נהדרת. אם אתה שונא סיכונים ומוכן לטבול את בהונותיך לשוק בשלב כלשהו, זכור כי אתה מכפיל את כספך במקום להשקיע ישירות בשוק.

ניתן לרכוש כספי נאמנות באמצעות חשבון תיווך, כך שתוכל לחסוך כסף בעמלות על ידי רכישת כספים ישירות מחברת קרנות ההשקעות בה אתה משקיע.

רכישת אגרות חוב-בין אם איגרות חוב בודדות

קרנות איגרות חוב או תעודות סל-מציעה גיוון ותשואות אמינות לתיק ההשקעות שלך. תיק אגרות חוב מגוון מציע תשואות צפויות יותר עם פחות תנודתיות מאשר מניות ותשואות טובות יותר מקרנות שוק הכסף.

קרנות בעלות השקעות לטווח קצר מתגמלות את המשקיעים עם תשואות גבוהות יותר מאשר איגרות חוב ממשלתיות ועירוניות

קרנות האג"ח העסקיות לטווח קצר טובות גם למשקיעים שסובלים מסיכונים שרוצים תשואות מעט גבוהות יותר מאשר אג"ח ממשלתיות. כאשר הריבית נמוכה, אפשרויות השקעה כגון איגרות חוב בעלות תשואה גבוהה ואגרות חוב בשוק המתעוררות יכולות לענות על הצרכים של המשקיעים לתשואות בסיכון גבוה יותר.

השקעה פירושה שימוש בכסף שלך במטרה לגרום לו לצמוח על ידי רכישת נכסים שגדלים בערך

כגון מניות, רכוש, מניות ונאמנות להשקעות. כאשר אתה משקיע בקרנות שוק כסף, הכסף שלך רוכש אוסף של איגרות חוב ממשלתיות, בנקאיות וקונצרניות באיכות גבוהה.

אם אתה רוצה להשקיע במניות

אגרות חוב או קרנות אתה צריך חשבון עם מתווך. מתווכים מקוונים יותר מסורתיים כמו השניים לעיל מאפשרים לך להשקיע ישירות במניות ואגרות חוב, קרנות נסחרות (תעודות סל), קרנות אינדקס וקרנות נאמנות. אחד המתווכים המקוונים הפופולריים ביותר שלנו הוא E * TRADE, מתווך השקעות ברמה עולמית, שמציע לך את ההשקעה הן בקרנות מניות ואג"ח והן בתעודות סל, כמו גם בחוזים עתידיים ובמטבעות.

אם באגרות עמלות אופייניים

קשה למשקיעים לנצח את שוק כאשר משקיעים בקרנות נאמנות, קרנות אינדקס או מניות בודדות. ברוקרים רבים מנסים לצמצם או לבטל עמלות למסחר בתעודות סל ולהציע השקעה באינדקס, אך אפילו באמצעות חשבונות תיווך בלבד, ברוקרים מרוויחים כסף עבור לקוחותיהם בצורה כזו או אחרת.

אם אתה רוצה להשקיע בלי יותר מדי סיכון

המתכנן הפיננסי ג'וליאן ב 'מוריס ממליץ על השקעות לטווח ארוך כגון השקעה בקרנות מדדי מניות. קרנות מדד טובות גם למשקיעים צעירים וארוכי טווח שיכולים להשתמש בחלק גדול יותר מהתיק שלהם לצורך תשואה מקרנות הון והשקעות שמרניות יותר כמו אגרות חוב.

קרן מדד S&P 500

היא בחירה טובה עבור משקיעי מניות המחפשים השקעה מגוונת שיכולה להישאר בשוק שלוש עד חמש שנים. תעודות סל הן קרנות נאמנות, והן מאגדות כסף של משקיעים לרכישת אוסף ניירות ערך המציעים השקעה אחת ומגוונת. קרנות מדד משקיעות בעצמן, וזו גישה פסיבית יותר מרכישת מניות בודדות.

קרנות בשוק הכסף הם מוצרי השקעה שאסור לבלבל אותם עם חשבונות שוק כספים או הפקדות בנקאיות הדומות לחשבונות חיסכון

כמו כל השקעה, גם כספי שוק הכספים אינם מובטחים או מבוטחים על ידי התאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות או סוכנות ממשלתית אחרת או מובטחת על ידי תאגיד זה. קרא התשקיף של קרנות שוק הכספים ומדיניות ספציפית לקרן לפני השקעה.

אם השקעות בסיכון נמוך פועלות כפי שאתה מצפה

יש לך את הכסף לשלם מקדמה על בית. אם לא, אתה לא ' לא צריך לחכות עד שיהיה לך כסף בחשבון חיסכון. המשמעות היא שאם אתה לוקח את הכסף שלך וקונה מניות במדד S & P 500 (500 החברות הגדולות ביותר בארה"ב, המהוות השתקפות טובה של כל שוק המניות כולו א d הזמן שאתה משקיע במחקר ובחירת מניות בודדות), אתה יכול לצפות להרוויח פי שלושה עד ארבע מאשר אם אתה משקיע באגרות חוב, ויותר מפי עשרה ממה שהיית מרוויח אם אתה מכניס את הכסף שלך לחשבון חיסכון (יותר על השקעה מסוג זה להלן).

תוכן עניינים

Table of Contents

המלצות קריאה