איך להשקיע כסף

אם תשקיע את כספך עבור תשואה מסוג זה ותשלם לנושים שלך 16% – 18% אפריל גבוה יותר, תאבד כסף לטווח הארוך.

אם אינך רוצה להשקיע שעות בתיק שלך כמו רוב האמריקאים

השקעת כספך בהשקעה פסיבית כמו קרן מדד או קרן נאמנות היא בחירה נבונה. חלק מהמשקיעים מעדיפים להשקיע לפחות חלק מכספם באגרות חוב שמרוויחות כסף בבורסה בסיכון נמוך יותר. אם יש לך סובלנות לסיכון נמוכה ורוצה תשואות גבוהות יותר ממה שהיית מקבל מחשבון חיסכון, השקעה באג"ח, כמו קרן אגרות חוב עשויה להיות מתאימה.

כאשר אתה משקיע

אתה קונה מוצר ושומר את כספך בחשבון השקעה ספציפי. מטרת ההשקעה היא להשקיע את כספכם בכלי השקעה אחד או יותר על מנת להגדיל את כספכם לאורך זמן. בקיצור, השקעה פסיבית פירושה להכניס את הכסף שלכם לרכב השקעות עובד מבלי לעשות את העבודה הקשה (קרנות נאמנות הן דוגמה להשקעה פסיבית).

בחר השקעות המתאימות לסובלנות הסיכון שלך

מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות ונדל"ן. ישנן אפשרויות השקעה רבות: אופציות בטוחות כמו דיסקים וחשבונות שוק כספים, אופציות בסיכון בינוני כגון אגרות חוב קונצרניות ובחירות בסיכון גבוה כמו מניות וקרנות מדדים. זה עשוי להיות הגיוני גם להגביל את ההשקעות שלך למכשירים פיננסיים צמודים לביטוח כגון קרנות נאמנות וחשבונות הפקדה (PPF) או חשבונות חיסכון קטנים.

אם אתה שונא סיכונים ומוכן לטבול את בהונותיך בבורסה

עליך לשקול להגדיל את כספיך על ידי השקעה בשוק. אם אתם מגוונים ומפיצים את כספכם על פני מספר סוגי השקעות שונים, תוכלו להפחית את הסיכון לאבד כסף. מבין כל אפשרויות ההשקעה הקיימות, השקעה בשווקי מניות היא האופציה בעלת פוטנציאל התשואה הגדול ביותר, מכיוון שאינכם משקיעים באופן אקראי את כספכם במניות שבחרתם לקראת תשואה גבוהה.

אתה צריך חשבון השקעה

כדי לקנות את רוב סוגי המניות ואיגרות החוב. הדרך הקלה ביותר להפיץ את השקעותיך על פני סוגים שונים של נכסים היא השקעה בקרנות נאמנות או קרנות סחירות (ETF) מכיוון שיש להן מספר מניות גדול יותר מקרנות השקעה אחרות, מה שהופך אותן למגוונות יותר ממניה אחת. קרנות נאמנות בנות גיוון מיידי על ידי איגום כספי המשקיע ושימוש בו לרכישת סל השקעות המתיישב עם "המטרות שהוגדרו" של הכספים.

כדי לברר היכן להשקיע את כספך, ציין תחילה את יעדי ההשקעה שלך, מה אתה צריך ורוצה להשיג, רמת הנוחות שלך ויעדי הסיכון שלך. ישנם מספר חשבונות בנק למטרות שונות – צ'קים, חסכונות, שוק כספים וחשבונות הפקדה – אך ידועים רק כמה חשבונות השקעה ידועים. לכל אחת מהאפשרויות להשקעה אלה יש מאפיינים משלה, ותחליט עליך להחליט כיצד הכסף יושקע וכיצד להשתמש בו להשגת המטרות הפיננסיות שלך.

אם יש לך חשבון חיסכון לפנסיה ואתה צריך להשקיע כספים למטרות כגון רכישת בית או הקמת עסק

עליך להקים חשבון מתווך רגיל. אם אתה זקוק לכסף שחסכת במשך חמש שנים, קרא את ההמלצות שלנו כיצד להשקיע למטרות לטווח קצר. סכום הכסף שאיתו אתה מתחיל אינו הדבר החשוב ביותר; זה מבטיח שאתה מוכן להשקיע לפני שאתה משקיע כסף לאורך זמן.

בכל חודש

הכסף מועבר מתלוש המשכורת שלך לחשבון בנק, חשבון חיסכון או השקעה. אם אתה מכניס את הכסף שלך לחשבון חיסכון, אתה יכול לגבות ריבית בצורה הפחות מסוכנת, אבל זו הדרך הגרועה ביותר להשקיע את הכסף שלך אם אתה רוצה להחזיר את ההשקעות שלך. השקעה במניות יכולה להיות יקרה אם תקפוץ לעמדה שבה יש מעט כסף להשקיע.

השקעת סכומי כסף גדולים דורשת סבלנות

משמעת וסוג החוכמה המעשית שאתה צובר מניסיון. אם תסתכל על מה שקורה בבורסה, תדע מתי כדאי להשקיע כסף ששוכב ואוסף אבק. השקעה בנדל"ן היא השקעה ארוכת טווח בה משקיעים משקיעים מדי חודש את תזרים המזומנים (הכסף שאתה מרוויח מנכס להשכרה) לאחר תשלום ההוצאות.

אתה יכול לקנות דברים כמו מניות

אגרות חוב, קרנות נאמנות, פנסיה, חשבונות השקעה, 401 (k), IRAs וחשבונות תיווך. המשמעות היא שאם אתה לוקח את הכסף שלך וקונה מניות במדד S & P 500 (500 החברות הגדולות ביותר בארה"ב, שמשקף היטב את כל שוק המניות) ומשקיע זמן במחקר ובחירה של מניות בודדות, אתה יכול לצפות להרוויח פי שלושה עד ארבע יותר מאשר אם אתה משקיע באגרות חוב, ויותר מעשר פעמים מה שהיית מרוויח אם אתה מכניס את כספך לחשבון חיסכון או סוגים רבים של השקעות. הם יכולים להרוויח אפילו יותר כסף אם זה שווה את הזמן וההשקעה הדרושים כדי להבין מניה או תעשייה מסוימת, וההטבות הפוטנציאליות של מוצרים בנקאיים כגון תקליטורים הן גדולות.

מתווכים מקוונים מאפשרים לך לנהל את חשבונך בעצמך ולרכוש ולמכור מגוון השקעות כולל מניות

אגרות חוב, קרנות ומכשירים מורכבים יותר. יש אנשים שבוחרים להשקיע ללא יועץ פיננסי מכיוון שהם רוצים אינטראקציה ישירה עם ייעוץ מקצועי ולא אכפת להם לשלם פרמיה כדי לנהל את כספם. אם אתה רוצה להשקיע אך אינך יכול להשקיע לבד, הציבור מציע לשוק המניות כקהילה של משקיעים חברתיים שבהם תוכל לרתום את החוכמה הקולקטיבית של משקיעים אחרים כדי לראות כיצד מתפתחים החברות בהן אתה משקיע (ומניות).

תוכן עניינים

Table of Contents

המלצות קריאה