איך להשקיע בביטקוין

המשקיעים חייבים להיות מוכנים לקבל את התנודתיות המוגברת הנלווית להשקעות ביטקוין, כפי שרמזי מתאר את ביצועי המטבעות: "ביטקוין היא רכבת הרים שיכולה לחוות תנודות דרמטיות. היא משתנה מאוד כאשר המשקיעים מתרגשים ממנה יותר מכל סוג אחר של מטבעות קריפטוגרפיים.

מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת'ריום יכולים להיות השקעה משתלמת אם הם מבוצעים כראוי

אך הסיכונים אינם ניתנים להכחשה. המשקיעים צריכים להכיר את הדגלים האדומים, כולל אופים המסובך של ביטקוין, העבר הלא ודאי והמגושם. העתיד שהופך את השקעות הביטקוין להזדמנות חדשה להשקעה. הדרך הקלה ביותר לנהל את השקעות הקריפטו שלך היא לצפות בשוק המטבעות המטבעות ולמכור את הביטקוין שלך כשזה שווה כמה.

יש כמה דרכים שונות לקנות ביטקוין ו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כולל באמצעות בורסות וברוקרים מסורתיים. ראשית, עליך לקנות ביטקוין בבורסה של מטבעות קריפטוגרפיים כמו Coinbase .

קרנות וקרנות השקעה שמשקיעות במטבעות קריפטוגרפיים הן צורת השקעה פחות מסוכנת מאשר רכישת המטבעות עצמם

אינך צריך להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בכדי להיכנס למניות תאגידיות או לחברות המשתמשות בביטקוין. אתה יכול להשקיע בביטקוין על ידי רכישת המטבע המטבע ישירות.

ישנן בורסות קריפטו כמו Coinbase וכמה ברוקרים מסורתיים כמו Robinhood

שבהם תוכל להתחיל להשקיע בביטקוין. ברגע שיש לך חשבון בבורסה, אתה חייב להיות מסוגל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך ישנם צעדים אחרים שיש לקחת בחשבון לצורך אבטחה רבה יותר. חילופי המטבעות שלך מספקים לך כל מה שאתה צריך כדי לקנות ולמכור מטבעות.

כדי לקנות ביטקוין, אתה צריך ארנק דיגיטלי, מסמכי זיהוי אישיים, חיבור אינטרנט מאובטח, מטבע קריפטוגרפי ואמצעי תשלום כלשהו. כדי להשקיע ולסחור בביטקוין בעצמך, יש צורך בחשבון בבורסה, אך מומלץ לבצע שיטות אחסון בטוחות נוספות. ארנק ביטקוין או cryptocurrency הם מקום לאחסן נכסים דיגיטליים.

בין אם אתה חדש בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים ובין אם אתה חדש בעולם הביטקוין

Dogecoin, Ethereum ומטבעות קריפטו אחרים יכול להיות מבלבל. בעוד שחלק ממשקיעי הקריפטו נרתעים מהבורסות ומהרכישה והחזקה של מטבעות אמיתיים, יש דרך קלה להשקיע בקריפטו: תעודות סל ביטקוין שנותרו מחוץ להישג ידם. יש הרבה חברות, כגון Exchange exchange Gemini וחברת ההשקעות הוותיקה Fidelity, שניסו להציע תעודות סל ביטקוין.

למרות שהביטקוין הוא השקעה מסוכנת, ישנן חברות רבות שמוכרות מוצרים מצליחים המשלבים טכנולוגיה של ביטקוין ובלוקצ'יין. תיווך מקוון וחילופי מטבעות קריפטוגרפיים NerdWallet בדקו את ההצעות הנוכחיות הבאות לביטקוין.

רובינהוד

מתווך הקריפטו הראשון שהוקם, מציע עסקאות ביטקוין בחינם. בעוד שברוקרים מסורתיים מציעים ללקוחות דרך לקנות ולמכור ביטקוין, רובינהוד היה מתווך ההשקעות המרכזי הראשון שהציע ביטקוין, והקריפטו שלו זמין ברוב מדינות ארה"ב, אם לא בכל.

אם תבחר בבורסה עם אפשרויות תשלום משויכות, תוכל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים. קשר חשבון בנק לארנק שלך: אתה יכול לקנות ולמכור ביטקוין על ידי הפקדתו בחשבון בנק.

רכישת ביטקוין הופכת קלה יותר מיום ליום ככל שהלגיטימיות של בורסות וארנקים גדלה

מחיר הביטקוין (הידוע גם בשם קריפטו הגדול הראשון) טיפס בספטמבר 2020, המונע על ידי ביקוש המשקיעים וחדשות לפיו PayPal תאפשר ללקוחות אמריקאים לקנות ולמכור ביטקוין באמצעות האפליקציה שלה בשנה הבאה, והבטיחה לקבל את הביטקוין כאמצעי תשלום עבור רכבי טסלה.

יש הרבה דיונים על ביטקוין ועל מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עם תומכים שטוענים שזה העתיד של השקעות מטבעות

בעוד שהמבקרים טוענים כי מדובר באפשרות השקעה מסוכנת שאינה מניבה תשואות גדולות. גורו הפיננסים האישיים דייב רמזי הקדיש את אתר האינטרנט שלו להשקעה בביטקוין, אחת מאפשרויות ההשקעה החדשות הפופולריות והנפוצות ביותר – מסביר מה זה, כיצד להשקיע בביטקוין ונותן תובנה מדוע רכישת מטבעות וירטואליים היא רעיון טוב.

מספר בורסות שונות מאפשרות עסקאות ביטקוין ללא מתווך בין השקעות קריפטוגרפיה למסחר בבורסות

ברוב הבורסות וברוקרים אתה יכול לקנות שברים מהקריפטו, מה שמאפשר לך לקנות חלק קטן ממחירו של אסימון כמו ביטקוין או את'ריום, שיכול לקחת אלפים להחזיק. כשאתה מחליט איזה קריפטו לרכוש, פשוט הזן את סמל הטיקר שלו (ביטקוין, למשל, או BTC) וכמה מטבעות אתה רוצה לקנות.

אם אתה מקשר את הארנק שלך לארנק

אתה יכול לבחור את מספר הביטקוין שאתה רוצה לקנות. לכל בורסת מסחר יש ארנק חם חינם שבו ניתן לאחסן את הביטקוין שלך. אם אתה רוצה לשמור את הביטקוינים שלך בארנק צד שלישי חם, עליך להוריד אפליקציה בחינם ולהשתמש בה לאחסון רכושך.

Coinbase ו- Binance טוענים כי הם הדרך הקלה והמהירה ביותר עבור משתמשים חדשים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים שונים כגון ביטקוין. הרעיון הוא שהמשקיעים מוכנים לשלם יותר כדי לקנות ביטקוין בבורסה מסורתית, מבלי לדאוג לארנקים ומשטח אחסון.

אם אתה רוצה לקנות ולמכור ביטקוין או מטבעות קריפטו אחרים יש מספר עמלות

כגון עמלות עסקה, דמי הפקדה, דמי משיכה, דמי מסחר ודמי נאמנות. הנפוץ ביותר הוא אחוזים בודדים משווי העסקה הכולל. ישנן גם דמי ניהול הקשורים לקרן (שים לב כי 2 אחוזים Greyscale ו -0.49 אחוזים אוספרי מייקרים את שיטת ההשקעה הזו בביטקוין מאשר תעודת סל של blockchain נטולת עמלות או רכישה בבורסה למטבעות). ביטקוין והשקעות אחרות במטבעות קריפטוגרפיים אינן מבוטחות מפני אבטחה, הגנה על משקיעים מפני כישלון או גניבה של חברות או מניות, או הגנה ממנה נהנים חשבונות מסחר או מתווך מסורתיים (למשל עד 500,000 $).

תוכן עניינים

Table of Contents

המלצות קריאה