איך להשקיע בבורסה

אם הקמתם קרן הון חירום, זה מקום טוב להתחיל להשקיע בחשבון פרישה. קרן חירום מרתיעה אותך מהשקעה ומאפשרת לך להחליק את התנודות בבורסה.

אם יש לך חשבון פרישה של 401 (k), תוכל להשקיע את ההקצאה העתידית שלך בקרנות נאמנות או במניות חברה משלך. אם יש לך כסף בשוק כספים או בחשבון קצבה, אתה אמור להרגיש בנוח להוסיף כספי הון לחשבון הפנסיה שלך.

אתה יכול להשקיע במניות בודדות

קרנות הון ונכסים רבים אחרים. קרנות מניות הן דרך פשוטה ובעלות נמוכה למתחילים להשקיע בבורסה וזמינות בחשבון 401 (k), IRA או חשבון תיווך החייב במס. אתה יכול גם להשקיע במניות ובקרנות מניות, שנסחרות בנפרד מאלו שמשקיעות יחד.

אם כבר יש לך תפקיד משמעותי בקרנות נאמנות או תעודות סל

אתה יכול להתחיל להשקיע במניות בנפרד תוך כדי בניית תיק. זה מאפשר לך להשקיע במניות ולהתחיל בכסף קטן או בלי כסף. פיזור ההשקעות שלך על פני קרנות הון שונות מפחית את הסיכון שאחת מהקרנות תיכשל.

השקעה במניות כטירון אינה מועילה אם אין לך אפשרות לקנות מניות

אחת הדרכים הטובות ביותר למתחילים להשקיע בבורסה היא השקעה בחשבון השקעה מקוון שאפשר להשתמש בו אחר כך לרכישת מניות או קרנות הון. תוכל גם לרכוש מניות דרך חשבון מתווך או אחת מאפליקציות ההשקעה הרבות הקיימות.

בנוסף לרכישת מניות בודדות

תוכל להשקיע גם בקרנות מדד המשכפלות מדד מניות כגון S & P 500. למשקיעים בקרן מדד שמשקיעים בתוכנית פרישה של 401 (k) יש גם אפשרות להשקיע בקרנות מניות בהתבסס על שווי השוק שלהן. כספי מניות מוצעים על ידי חברות השקעה וניתן לרכוש אותם באמצעות מתווך או יועץ.

אנו מאמינים כי נאמנויות השקעה בעלות נמוכה וקרנות אינדקס (תעודות סל) הן ההשקעות הטובות ביותר

על ידי רכישת כספים אלה במקום מניות בודדות, אתה יכול לקנות נתח גדול של שוק המניות בעסקה אחת. קרנות השקעה וקרנות נסחרות (ETFs) נוטות להחזיק במספר מניות גדול יותר מקרנות נאמנות אחרות, מה שהופך אותן למגוונות יותר ממניות בודדות.

למשל

השקעה במניות בעלות שווי קטן, בינוני ושווי גדול היא הזדמנות להשקיע בחברות בגדלים שונים עם שווי שוק שונה ורמות סיכון שונות. תעודות סל הן סוג של מוצר השקעות הנסחר בבורסה הרשומה ב- SEC ומאפשר למשקיעים לאגור כסף להשקעה ישירה במניות או אגרות חוב הנסחרות בשוק בורסות בארה"ב. קרנות נאמנות מנוהלות על ידי צירוף משקיעים לקרנות שמשקיעות במוקד צר, כגון מניות גדולות בארה"ב.

מתווכים מקוונים מאפשרים לך לקנות מניות וסוגים רבים אחרים של השקעות

כולל אגרות חוב, קרנות נסחרות (תעודות סל) ואופציות השקעה ועוד. מתווכים מקוונים יותר מסורתיים, כמו השניים לעיל, מאפשרים לך להשקיע במניות, אגרות חוב, תעודות סל, קרנות מדדים ונאמנות להשקעות. קרנות נאמנות מורכבות מסדרה של כספים שאספו משקיעים רבים להשקעה בניירות ערך כגון מניות ואגרות חוב.

עבור רוב האנשים שרוצים לדעת יותר על השקעה במניות

המשמעות היא לבחור בחשבון תיווך רגיל או בחשבון פרישה פרטני (IRA). חשבונות תיווך מקוונים מציעים את הדרך המהירה והמשתלמת ביותר לרכישת מניות, כספים ועוד מגוון השקעות. אם אתה מקים תוכנית חיסכון במזומן או חשבון השקעה ומתחיל להשקיע במניות במקום בקרנות השקעה או תעודות סל, אתה עושה צעד גדול לקראת גיוון תיק ההשקעות שלך.

בשורה התחתונה אין פתרון חד פעמי להשקעה במניות

לכן כדאי לבחון את אפשרויות ההשקעה שלך בשוק המניות ולברר מה נשמע לך הכי אטרקטיבי. בין אם אתה רוצה להעביר כספים, לתרום משכורות, ליצור ממוצעים של עלות דולר או להחזיק מניות בודדות, אתה צריך ללמוד כיצד להשקיע כמה שאתה יכול. כמשקיע ראשוני, עדיף לשמור על אסטרטגיית שוק המניות שלך פשוטה ולהשקיע במה שאתה מבין.

להלן מדריך צעד אחר צעד להשקעה בבורסה

כדי לוודא שאתה עושה את זה נכון. הכל מתחיל בהבנה כיצד פועל השוק, מהן יעדי ההשקעה שלך וכיצד תוכל לנהל סיכון רב (או מעט). מניות אינן כמו חשבונות חיסכון, קרנות שוק כספים או תעודות הפקדה מכיוון שערכן הנקוב יכול לעלות או לרדת.

השקעה במניות יכולה להיות יקרה

במיוחד אם אתה קופץ למצב שבו יש מעט כסף להשקיע. כל משקיע צריך לשקול מדוע הוא רוצה להשקיע במניות. בין אם אתה פותח חשבון מתווך או שיש לך חשבון המנוהל על ידי יועץ, ההתנהגות שלך היא אחד מגורמי ההצלחה הגדולים וחשובים לא פחות מהמניות או הכספים שאתה קונה.

ניתוח 20

50 ו -100 השנים האחרונות מראה כי מניות, אג"ח, זהב, נדל"ן, בנקים ושווקי כסף הם ללא ספק המקומות הטובים ביותר להשקעה בבורסה. ילד בן 30 שמשקיע בפנסיה צריך להחזיק 80% מהתיק שלו בקרנות מניות והשאר בקרנות פנסיה. אם פעלת לאורך השלבים לעיל לרכישת קרנות השקעה ומניות בודדות לאורך זמן, ייתכן שתרצה לבדוק את תיק ההשקעות שלך מספר פעמים בשנה כדי לוודא שהוא תואם את יעדי ההשקעה שלך.

תוכן עניינים

Table of Contents

המלצות קריאה